“ EG Tools” SIA ir Makita instrumentu autorizēts dīlera veikals un serviss. Esam specializējušies Latvijas tirgū tikai uz Makita instrumentu tirdzniecību. Piedāvājam garantijas un pēc garantijas servisu. Veikals atrodas Bauskas ielā 13, Rīga, LV-1004. Veikalā pieejams plašākais Makita instrumentu klāsts Latvijā, aksesuāru un piederumu sortiments. Veikalā pirktajām precēm ir 3 gadu garantija gan >fiziskām personām, gan juridiskajām personām.
MAKITA instrumentu remonts.
“EG Tools” SIA jau daudzus gadus ir Makita instrumentu autorizēts servisa pārstāvis Latvijā. Makita instrumentu remontu veiks īpaši apmācīti augstas kvalifikācijas instrumentu servisa meistari.
Daudz instrumentu rezerves daļu ir servisa noliktavā, bet rezerves daļas, kuras neatrodas uz vietas, tiek pasūtītas no ražotāja 2–3 reizes nedēļā.
Profesionāli instrumentu servisa meistari noteiks bojājumu, veiks profilaktisko apkopi, salabos bojāto instrumentu gan garantijas termiņā, gan pēc garantijas termiņa beigām. Makita instrumentus, aksesuārus un piederumus var pasūtīt internetveikalā
www.egtools.lv

Uz augšu